top of page

חדר מילוט בלאקליסט

Escape Mission

אודות חדרי המילוט של Escape Mission

COMING SOON

חדרי מילוט בנס ציונה. משימת בריחה, חדר מילוט בלאקליסט

בקרוב!

אנחנו בונים עוד חדר מילוט בנס ציונה. החדר החדש והמאתגר יהיה באותו המתחם בנס ציונה.

שלחו לנו הודעה ונעדכן אתכם כשחדר המילוט יהיה מוכן...

Get

THE

BlackList

חדר מילוט בנס ציונה בלאקיסט של אסקייפ מישן

סוכן מוסד במסווה של מפיק קולנוע הוליוודי מנהל מגעים עם בעלי אינטרס עוינים.

אתם חייבים להשיג את הרשימה השחורה.

יש לכם 60 דקות למצוא את הראיות.

חושבים שתוכלו למנוע תקרית דיפלומטית?

מה זה בכלל חדר מילוט? 

תהיו מוכנים​ להפיק את המקסימום מהמוח שלכם, מהחושים ומהיכולות השכליות שלכם! החידות המאתגרות של חדר המילוט שלנו הופכות את זה לשילוב ייחודי ומקורי של אתגרים לוגים ומתמטיים אשר יגרמו למוח שלכם לעבוד בכל העוצמה.

משחק חדר מילוט (היחלצות מחדר נעול) הוא הדבר הגדול הבא במשחקי החברה המציאותיים. הרעיון של משחקי הבריחה מבוסס על הקונספט של משחק המחשב הקלאסי "Escape the Room". משחק זה צבר פופולריות עצומה בכל רחבי העולם.

טובים השניים מן האחד והחוט המשולש לא במהרה ינתק. אתם באמת חושבים שתצליחו לברוח מחדר המילוט לבד במסגרת  זמן של 60 דקות? אין לכם סיכוי! המשחק מיועד לצוות של עד שישה. אז קדימה, הזמינו ושתפו את החברים שלכם, אבל בחרו אותם בקפידה!

בחדר מילוט אתם תהיו נעולים בתוך חדר אמיתי ואפוף מסתורין. אבל מרוב חידות ואפקטים תרגישו לגמרי בתוך משחק מחשב. המטרה שלכם היא למצוא רמזים ולפתור חידות ייחודיות ומשימות מקוריות שיובילו אתכם בדרך אל החופש "אסקייפ דה רום".

חדר המילוט שלנו מקורי לחלוטין, כך שאין סיכוי שנתקלתם כבר בחידות שלנו. קחו שעה מהחיים כדי לנסות לפתור חידות על סוכנים סרטים וסודות כמוסים. חדר הבריחה המקורי שלנו בנוי מחידות מאתגרות במיוחד, חושבים שתעמדו באתגר ? הזמינו מקום באסקייפ רום נס ציונה, בלאקליסקט.

משחק אסקייפ רום הוא על זמן, אז חישובו מהר, וקבלו החלטות מידיות כדי לשתף פעולה בצורה אפקטיבית. כמה זמן ? עומדות לרשותכם רק 60 דקות על מנת למצוא את הדרך החוצה. אין עיכובים, עשו הכל כדי למצוא את דרכיכם החוצה מהחדר בזמן.

למי מתאים לשחק בחדר מילוט

משתתפים פרטיים

בילוי עם חברים

לברוח מהשיגרה ולבלות במקום מפעיל, מרגש וכיפי. במקום לעשות את הבילוי השיגרתי, החדר מילוט בנס ציונה Escape Mission  מציע לכם חוויה שתרגש לכם את השבוע.

 

נמלטים מהדייט

כמה פעמים אפשר לצאת עם בן או בת הזוג לאותו מקום משעמם. החדר מילוט של Escape Mission יגלה לכם את האקסטרים של הקשר שלכם. אנחנו ממוקמים במתחם בילוי מעולה, כך שהחוויה מלאה.

 

הימלטות מתנה

חדר המילוט שלנו מאפשר לכם לקנות גיפט קארד, המתנה הכי מגניבה שתוכלו לתת לבן משפחה, חבר לעבודה (האמת זו צריכה להיות מתנה לעצמך). הגיפט קארד שלנו לא מוגבל במספר משתתפים באסקייפ רום או סכום מקסימלי.

חברות וארגונים

חלק מסדנאות CRM

נהנים מהמשחק ובו בזמן לומדים איך לעבוד, להתנהל בצוות ולשתף פעולה במשימות שדורשות תכנון ומחשבה. ניתן לקבל את הקלטת המשחק. חדר המילוט בנס ציונה מומלץ במיוחד לחברות מפארק המדע.

 

ימי גיבוש וכיף באסקייפ

ניתן לשריין את חדר המילוט בנס ציונה ליום כיף לעובדים. ולהיכנס אל החדר בקבוצות במטרה ליהנות ולעשות למחלקה יום כיף. בנוסף ניתן להזמין קייטרינג מוזל ליום הכיף בשיתוף Escape Mission.

 

ניתוח התנהגות

ב-Escape Mission ניתן להקליט את המשחק. ניתוח הקלטת המשחק הקבוצתי בחדר מילוט - ניתן לנתח התנהגות במצבי לחץ, ביעוץ מאבחן מדעי התנהגות. הניתוח יאפשר לקחת בשיקול קבלת החלטות בקבוצה, יכולות מנטאליות ועוד.

מחיר משחק בחדר מילוט

מחיר סוף שבוע

יום ה' מ-18:00, ו', שבת, חגים וחול המועד

 

2 משתתפים בחדר - 120 ש"ח לאדם 

3 משתתפים בחדר - 99 ש"ח לאדם

4 משתתפים בחדר - 90 ש"ח לאדם

5 משתתפים בחדר - 80 ש"ח לאדם

6 משתתפים בחדר - 75 ש"ח לאדם

הנחות בחדר מילוט

נס ציונה


חיילים (חובה וקבע) – 10%
ילדים עד גיל 13 – 10%
ילדים עד גיל 5 – חינם

הנחות לקבוצות גדולות - צור קשר

מחיר אמצע השבוע

ימים א' - ד', ה' עד 17:59

 

2 משתתפים בחדר - 100 ש"ח לאדם

3 משתתפים בחדר - 90 ש"ח לאדם

4 משתתפים בחדר - 80 ש"ח לאדם

5 משתתפים בחדר - 75 ש"ח לאדם

6 משתתפים בחדר - 70 ש"ח לאדם

  • Facebook - Black Circle
  • Twitter - Black Circle
  • Google+ - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Pinterest - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
bottom of page